Gezi Rehberi

Gezgin Zirvesi 2020 Etkinliğinde Buluşuyoruz !

Gezgin Star Gezgin Zirvesi’nde!

Duyduk duymadık demeyin! Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutan Gezgin Zirvesi etkinliğinin 2. cisi duyuruldu. Bir yıllık aranın ardından yeniden halatları çözüp güvenli limanlarlardan uzaklaşmayı göze alıyoruz.
Gezerken enerjisi hiç bitmeyenler, rüzgarla yol alanlar, benzinle yol alanlar, her şartta yola çıkanlar, biriktirdiği anıları paylaşmaktan mutlu olanlar, her daim yolda olanlar, ideal lezzeti arayanlar, kendini arayanlar Gezgin Zirvesi etkinliğinde bende varım! Bu etkinlik bizim, bu etkinliği kaçırmayın.

“Gezginler Bu Zirvede Buluşuyor”

Bu yıl 2.si düzenlenecek Gezgin Zirvesi, Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüsle Avrupa turunu organize eden Avrupa Rüyası www.avruparuyasi.com.tr katkılarıyla gerçekleşiyor. Etkinlik 7 Mart 2020 Cumartesi günü İstanbul Sahne Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek. Gezgin Zirvesi’nde, gezerek yeni yollar keşfeden gezginler, yolculuk hikâyelerini sizlerle paylaşacak.

Gezgin Zirvesi Oturumları

Avrupa Rüyası ailesinin katkılarıyla İstanbul Sahne Beşiktaş’ta gerçekleşecek olan “Gezgin Zirvesi” 34 konuşmacı gezgine ev sahipliği yapacak. 6 oturum olarak gerçekleşecek etkinlikte aynı zamanda gezgin dünyasında adından söz ettiren kişi, kuruluş ve markalara Gezgin Ödülleri adı altında ödül töreni düzenlenecek. Gezgin Zirvesi ve Gezgin Ödülleri hakkında bilgi almak için www.gezginzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

6 Oturum 34 Gezgin

09.00 – 10.15 Gezmeyi Yaşam Tarzı Yapanlar
(Karavan, Bisiklet, Yelken, Motorlu Gezginler)
10.30 – 11.45 Çift Gezginler
12.00 – 13.15 Gurme Gezginler
14.00 – 15.15 Gezginler ve Sosyal Medya
15.30 – 16.45 Kadın Gezginler
17.00 – 18.15 Travel & Lifestyle & Blog
18.30 – 19.30 Gezgin Ödülleri Töreni

Gezgin Zirvesi’ne Kimler Katılacak

Gezgin Zirvesi katılımcıları belli olmaya başladı. 7 Mart 2020’de Sahne Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek etkinliğe katılacak isimler arasında: Dünyayı Geziyorum (Özlem Tunca), Hareket Amiri (Dicle Doğan), MilesforDreams (Özden&Cengiz), Gezginstar (Gökşen Çavuş Çıtırık), BerrakBerroo, Elif Diye Birinin Günlüğü (Elif Aleyna Duman), Gezen Bilir (Sedat Açıl), 2tek1çift (Sevil Ekşioğlu Yüksel), Kutu Balığı (Pınar Bulut), Nerede Ne Yapılır (Gökçe Balta Otçu), Maya Van Life (Maya, Gonca, Emci), Lokal Turist (Dilhan & Merve), BySedaAydın (Seda Arslan Aydın) ve gezgin dünyasında iz bırakan birçok değerli isim etkinlikte seyahat tutkunları ile buluşacak.

Gezgin Zirvesi yazılı branda önünde ellerini yukarıya kaldırıp kalp yaparak poz veren gezginstar'ın pozu.
Gezgin Zirvesi 2018 Yılı

Ben de Gezgin Zirvesi’nde Olacağım

İflah olmaz gezgin ruhum ile gittiğim ülkelerdeki deneyimlerimi ve seyahat planlarımı nasıl gerçekleştirdiğimi 7 Mart 2020 tarihinde Kadın Gezginler oturumunda saat 15:30-16:45 arasında anlatacağım. Gezmeyi seven herkesi bekliyorum, görüşmek üzere…

Gülümseyin Hayata 😉

Instagram : @gezginzirvesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir